Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В ХОДА відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства

В ХОДА відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення від імені глави області привітав її заступник Євгеній Шахненко.

Заступник голови ХОДА підкреслив значимість сфери ЖКГ для Харківської області, а також зазначив, що від її надійної і стабільної роботи залежить життєзабезпечення всього регіону.

«Всі ми хочемо, щоб в наших будинках було тепло і затишно, вулиці наших міст і сіл добре освітлювалися, щоб були доглянуті парки і сквери, щоб була чистою вода. Так, в нашій галузі є застарілі проблеми, деякі з них вимагають негайного вирішення. Впевнений, що ми з вами впораємося з цими питаннями і будемо нарощувати сили в модернізації і розвитку господарства», - сказав Євгеній Шахненко.

Особливі слова вітання прозвучали на адресу ветеранів та колективів профільних вузів.

«Щоб наша галузь була конкурентоспроможною і надавала якісні послуги, сюди також необхідно залучати представників дрібного і середнього бізнесу. Це позиція Президента України Петра Порошенка та голови Харківської області Юлії Світличної. Тільки спільними зусиллями ми зможемо підтримувати стабільність, а також розвивати галузь. Знаю, багато хто з нас зустрінуть свято на робочому місці - така специфіка. Дозвольте від щирого серця привітати вас з прийдешнім святом і побажати здоров'я, впевненості і сімейного затишку», - звернувся до присутніх заступник голови області.

Він також вручив кращим представники професії почесні грамоти та подяки ХОДА.