ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Учасникам АТО вручили документи на 145 земельних ділянок у Харківській області

14 березня 2018 | 18:23

Черговий захід із передачі у власність земельних ділянок присвятили Дню українського добровольця.

Від імені голови ХОДА учасників АТО зі святом привітав її перший заступник Марк Беккер.

Українські воїни отримали накази про передачу у власність 82  земельних ділянок для ведення садівництва та 63 - для ведення особистого селянського господарства.

«Ділянки для ведення особистого селянського господарства знаходяться за межами населених пунктів Великобурлуцької селищної ради, ділянки для ведення садівництва - в садовому товаристві «Пересічанська слобода» в Дергачівському районі Харківської області», - повідомив начальник ГУ Держгеокадастру в Харківській області Євген Оберемок.

Довідково. На даний час до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області надійшло 10 512 заяв від учасників АТО на оформлення земельних ділянок. Надано 7967 дозволів на розробку документації із землеустрою, на загальну площу 10063,8558 га. Прийнято 6339 наказів про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність 6340 земельних ділянок загальною площею 7642,1235 га. Усього на Харківщині створено 19 садових товариств для учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів, зокрема 5 - на території Дергачівського району.

Теги: беккер ато земля

Версія для друку Поділиться:


Вверх