ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайла Черняка просили сприяти у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту

14 березня 2018 | 15:00

14 березня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою до Михайла Черняка звернулися більше десяти жителів Харківської області.

Більшість звернень стосувалися прохань компенсувати кошти, що були витрачені на лікування. З такими проханнями зверталися жителі Харкова, Харківського та Дергачівського районів.

Михайло Черняк розповів про порядок розгляду таких звернень під час засідань комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

«Усі ваші заяви про матеріальну допомогу розглядаються персонально, будь ласка, щоб отримати часткову або повну компенсацію витрачених на лікування коштів, підготуйте необхідні документи (серед яких і копії чеків за ліки та послуги)», - звернувся до заявників заступник голови ХОДА.

Також жителі області зверталися за допомогою в проведенні медичного обстеження та лікування. Заступник голови ХОДА запевнив, що всі, хто потребує медичної допомоги, зможуть її отримати в обласних закладах охорони здоров'я. Так, повне медичне обстеження в Харківській обласній клінічній лікарні проведуть жителю Дергачівського району та жінці, яка проживає в Харківському районі.

З проханням допомогти в лікуванні матері звернулася пенсіонерка з Харкова. За її словами, родичка потребує сторонньої допомоги та постійного медичного спостереження. Перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко розповіла про можливості оформлення жінки до геріатричного пансіонату за умови її згоди.

Крім заявників, які піднімали питання охорони здоров'я, на прийом зверталися громадяни з проблемами у сфері пенсійного забезпечення. Так, житель Харківського району висловив незгоду з розміром своєї пенсії та попросив допомоги в призначенні субсидії. Роз'яснення заявнику надала спеціаліст ГУ Пенсійного фонду України в Харківській області.

Також до Михайла Черняка звернулася ініціативна група жителів Харківського району з питанням про виконання Коротичанською селищною радою законодавства у сфері добровільного об’єднання територіальних громад. За словами громадських діячів, громада селища Коротич висловлює бажання приєднатися до громади з центром в селищі Пісочин.

«Ми провели п'ять зборів, і за їх результатами більшість громадян підтримали приєднання до Пісочинської ОТГ», - повідомили жителі Коротича.

Михайло Черняк пояснив жителям Харківського району, що Закон України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» буде дотриманий. При цьому громада Коротича зможе приєднатися до Пісочинської ОТГ у визначеному законом порядку.

Підняті в ході прийому питання Михайло Черняк взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: черняк прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх