Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Нова свердловина, що запрацювала на Барвінківщині, забезпечує водою понад 1200 людей

Нова свердловина, що запрацювала на Барвінківщині, забезпечує водою понад 1200 людей

З роботою цієї споруди, а також інших інфраструктурних та соціальних об’єктів у селі Іванівка Барвінківського району ознайомився Марк Беккер.

Свердловина, будівництво якої було завершено в цьому році, на даний момент забезпечує питною водою понад 1250 мешканців села, Іванівську ЗОШ та дитячий садок.

«У грудні минулого року в Барвінковому були запущені в експлуатацію нова свердловина та станція зі знезалізнення води, які забезпечують питною водою 3,5 тисячі мешканців селища. Свердловина в Іванівці - ще один крок до забезпечення якісною водою жителів Барвінківщини. Робимо все, щоб гарантувати безперебійне водопостачання в районі», - зауважив під час робочої поїздки на Барвінківщину перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Під час візиту до Іванівки він також оглянув місце, яке було обране для будівництва нової амбулаторії у рамках реалізації реформи зміцнення сільської медицини.

Спільно з керівництвом району Марк Беккер вивчив можливості покращення умов навчання в Іванівській школі, після чого провів нараду з активом Іванівської сільради, у ході якої обговорили плани щодо розвитку інфраструктури її населених пунктів у 2018 році.

Серед важливих проектів - реконструкція мереж вуличного освітлення сіл Червона Поляна, Високе, Велика Андріївка. За ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної кошти на це було виділено з обласного бюджету.

Депутати сільської ради висловили подяку керівнику області за підтримку розвитку сільської місцевості. Зокрема, за сприяння включенню дороги Барвінкове - Мечебилове, яка з’єднує 5 сільських рад, в перелік об’єктів, які ремонтуватимуть у 2018 році.