Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині приписну кампанію – 2018 виконано на 85%

На Харківщині приписну кампанію – 2018 виконано на 85%

Про це повідомляють у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Харків).

У регіоні успішно триває приписка юнаків 2001 року народження при районних (міських) військових комісаріатах.

«Переважна більшість хлопців, а це понад 5500 осіб, повністю придатні для військової служби і вже отримали приписне посвідчення. Півтисячі мають серйозні хвороби і, на жаль, вже ніколи не зможуть похизуватися погонами. Ще декілька сотень ми направили на поглиблене обстеження у цивільних лікарнях для остаточного визначення їхнього стану здоров’я. Близько 700 юнаків своєчасно не прибули до райвійськкоматів за нашим викликом, але до 31 березня у них ще є час», - розповів військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Як зазначив офіцер, приблизно 130 17-річних мешканців Харківщини  виявили бажання вступати цього року до вищих військово-навчальних закладів, а декілька десятків вже будують плани щодо служби у Збройних силах України на контрактній основі.

Довідка. Протягом 2017 року на Харківщині приписці при районних (міських) військкоматах підлягало близько 9000 осіб. Приблизно 10% від усіх юнаків 2000 року народження тоді визнано такими, які  ніколи не служитимуть в армії через наявність серйозної хвороби чи з інших поважних причин.