ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

06 березня 2018 | 13:28

Жителі області переважно зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфер освіти, культури та мистецтва.

Так, харків'янин, член батьківського комітету спеціалізованої школи №114 розповів, що навчальний заклад потребує відновлення стадіону. За його словами, за бюджетні гроші будуть проводити ремонт будівлі школи, але реконструкція стадіону цього року не запланована.

«Державний і обласний бюджет, як ви знаєте, вже сплановані, - звернувся до ініціатора ремонту стадіону Анатолій Бабічев. - Але я обов'язково вивчу це питання, і в разі виділення з міського бюджету додаткових коштів буду рекомендувати звернути увагу на необхідність проведення ремонту стадіону».

Також ініціативна група харків'ян зверталася з ідеєю будівництва в Харкові нового олімпійського центру.

Крім цього, до Анатолія Бабічева зверталися з клопотанням про призначення соціальної стипендії студенту Харківського політехнічного інституту. Жителі Первомайського району просили про клопотання в питанні присвоєння їх землячці почесного звання «Заслужений майстер народної творчості України».

Ще один харків'янин висловив незгоду з рішенням керівництва Харківського професійного ліцею будівництва про його звільнення з посади керівника фізичного виховання. Також заступника голови ХОДА просили допомогти в питанні переведення державного училища професійно-технічного закладу ЦПТО №3 на баланс міста Харків.

Ці та інші питання, озвучені під час прийому громадян, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити і надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: бабічев прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх