Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В Ізюмському районі капітально відремонтували Будинок культури

В Ізюмському районі капітально відремонтували Будинок культури

З результатами робіт, проведених у Кам’янському сільському будинку культури, ознайомився заступник голови ХОДА Марк Беккер у ході робочої поїздки в район.

Капітальний ремонт в сільському Будинку культури проводився протягом 2016-2017 років за кошти обласного бюджету. Тут було відремонтовано приміщення холу, фойє, спортивної та актової зали. В актовій залі замінено підлогу, змонтовано нову сцену та встановлено нові крісла. У будівлі замінено системи опалення та електропостачання, встановлені енергоощадні вікна та вхідні двері. Відремонтовано крильце та покрівлю будівлі. Також Будинок культури обладнали котлом на альтернативному паливі.

Марк Беккер оглянув Кам’янський будинок культури та поспілкувався з його колективом, а також взяв участь у заходах з нагоди 95-річчя Ізюмського району, які пройшли у відкритому після ремонту закладі.

Він привітав жителів Кам’янки та Ізюмського району від імені голови ХОДА Юлії Світличної та передав найкращим працівникам району почесні відзнаки обласної адміністрації.

«Ми продовжимо приділяти увагу розвитку інфраструктури Ізюмщини, у тому числі - і сфери культури. За ініціативи ХОДА з обласного бюджету на останній сесії обласної ради було виділено кошти на ремонт ще трьох будинків культури - в Олександрівці, Іванчуківці та Довгенькому. Також виділено значні кошти на вуличне освітлення в селах Довгеньке та Липчанівка», - повідомив Марк Беккер.