ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2018 році на дорозі Харків - Зміїв - Горохуватка проведуть поточний ремонт. Юлія Світлична

01 березня 2018 | 12:15

Керівник області повідомила, що на ремонт цієї дороги закладено 51 млн грн (на 20 млн більше, ніж у 2017 році).

Таку інформацію Юлія Світлична надала депутатам у ході пленарного засідання XV сесії облради VII скликання. Вона наголосила, що позиція керівництва області щодо ремонту доріг є принциповою – роботи проводитимуться максимально активно.

«У 2017 році з усіх джерел фінансування на ремонти доріг області було спрямовано близько 1,5 млрд грн. Це надало змогу зосередитися на найбільш важких ділянках. Роботи триватимуть у 2018 році. Так, на поточний ремонт дороги Харків - Зміїв - Горохуватка вже закладено 51 млн грн (на 20 млн більше, ніж у 2017 році). Ми будемо вносити пропозицію до Міністерства фінансів України та «Укравтодору» щодо включення цієї дороги до переліку об’єктів капітального ремонту на 2019 рік».

Юлія Світлична також повідомила, що цього року буде проводитися ремонт дороги Харків - Охтирка та ділянки дороги на Куп’янськ.

«Питань багато, будемо їх вирішувати. Дорога Харків - Зміїв - Горохуватка, наприклад, не ремонтувалася капітально протягом останніх 30 років, як і більшість доріг області», - сказала керівник ХОДА.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, на дорозі Харків - Зміїв - Горохуватка в першу чергу відремонтують ділянки в районі Безлюдівки, Васищевого, Темнівки.

«До снігопаду ми робили ямковий ремонт дороги литим асфальтобетоном. Він може витримувати мінусові температури», - запевнив Євген Зражевець.

Фото сесії

Фото

Теги: світлична ремонт дороги зражевець зміїв гороховатка

Версія для друку Поділиться:


Вверх