Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Геннадій Зубко відзначив чітку координацію ХОДА дій всіх служб при ліквідації аварії на тепломережах Харкова

Геннадій Зубко відзначив чітку координацію ХОДА дій всіх служб при ліквідації аварії на тепломережах Харкова

Про це Віце-прем'єр міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомив у ході селектора 26 лютого.

Селекторна нарада була присвячена ходу опалювального сезону і ліквідації наслідків аварії в Харкові.

«Ця ситуація знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної, - відзначив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. - На цей момент залишилося завершити роботи на внутрішньобудинкових мережах 35 будинків з 81, які були без опалення. До кінця дня всі питання закриємо. Подавання теплоносія ще йде резервною лінією, але вже почали заповнювати й основну».

Євгеній Шахненко зазначив, що ситуацію в районах, де було відключено опалення, продовжують моніторити - щоб тепло було підведено до кожної квартири.

Нагадаємо, аварія на теплових мережах у Харкові сталася 24 лютого близько 15:00. Через 4-и пориви без опалення залишилися житлові будинки та об'єкти соціальної інфраструктури у двох районах міста. Опалення в будинках медкомплексу та Будинку дитини вдалося відновити ввечері 25 лютого, до ранку теплоносій подали до будинків, тривають роботи на внутрішньобудинкових мережах.