ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Історичному музеї відбудеться презентація пересувної виставки «Сила Нескорених»

26 лютого 2018 | 18:00

Захід пройде 27 лютого о 12:00.

«Пересувна виставка яскраво розповідає про сильну націю, яка не боїться викликів часу. Показує Україну, яка прагне мати власний шлях розвитку, звісно, не відокремлений від усього світу, який ґрунтувався б на загальнолюдських цінностях, - розповідають організатори. - Саме це захищали герої Майдану, Революції Гідності, Герої Небесної Сотні, саме це захищають наші герої в зоні АТО».

На виставці представлені такі теми: агресія Росії в Криму та на сході України, добровольці на захисті Батьківщини, Харків – столиця волонтерського руху, Іловайська трагедія, бої за Дебальцеве, битви за Донецький та Луганський аеропорти, 92-а окрема механізована бригада, переселенці зі сходу України та Криму, військовослужбовці - уродженці Харківщини, які загинули під час проведення АТО (станом на 30 жовтня 2017 р.), вірні присязі до останнього подиху, модернізація Збройних сил України, пам’ять про героїв АТО.

Фотографії висвітлюють мужність, героїзм і самопожертву військовослужбовців під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції. 

Теги: історичний музей виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх