У будівлі медкомплексу в Харкові почали подавати теплоносій
![У будівлі медкомплексу в Харкові почали подавати теплоносій У будівлі медкомплексу в Харкові почали подавати теплоносій](/content/documents/914/91372/thumb-newsDocument-564x376-af70.jpg)
Зараз іде заповнення внутрішніх систем опалення медичних установ, протягом години тут відновлять нормальний температурний режим.
Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.
«Паралельно починаємо запускати системи опалення в житлових будинках», - зазначив він.
Нагадаємо, через 4-и пориви на тепломережах у Харкові без опалення залишилися житлові будинки та об'єкти соціальної інфраструктури у двох районах. За даними на 14:00 25 лютого від опалення було відключено 81 житловий будинок (5-, 9- і 16-поверхівки), 3 дитячих садка, 5 шкіл і 7 лікувальних установ, серед них 5 стаціонарних, у тому числі будинок дитини. Щоб підтримувати в будівлях медичної сфери нормальну температуру, їх забезпечили додатковими електричними обігрівачами, також застосували теплові гармати.