На черговому засіданні комісії з надання одноразової матеріальної допомоги розглянули 300 звернень
![На черговому засіданні комісії з надання одноразової матеріальної допомоги розглянули 300 звернень На черговому засіданні комісії з надання одноразової матеріальної допомоги розглянули 300 звернень](/content/documents/914/91312/thumb-newsDocument-564x376-f43c.jpg)
Засідання відбулося 21 лютого під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.
На розгляд комісії було винесено 300 звернень жителів області. Сума коштів, передбачених обласним бюджетом для надання допомоги цим громадянам, - 2 млн грн.
Як зазначив Михайло Черняк, зараз у порівнянні з попереднім роком кількість звернень і сума виділених коштів збільшилася більш ніж на 30%. Так, у 2017-му за цей період розглянули 676 звернень на 4 млн грн, а в 2018-му - понад тисячі на 6,2 млн грн.
«З початку року до відділу матеріальної допомоги вже надійшло 1340 звернень, ще 388 перенесли з минулого року. Переважно жителі області просять компенсувати кошти, які були витрачені на лікування важких хвороб», - пояснив Михайло Черняк.
Також на засіданні комісії повідомили, що на сьогодні середній розмір допомоги, яка надається заявникам, склав близько 6 тисяч гривень.
Нагадаємо, на минуле засідання комісії, яке відбулося 7 лютого, винесли 498 звернень, у тому числі від 127 учасників АТО. Допомогу надали 477 громадянам на суму 2,8 млн грн.