Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Підтримую рішення Харківської міськради щодо надання пільг на проїзд ветеранам ЗСУ та силових відомств. Юлія Світлична

Підтримую рішення Харківської міськради щодо надання пільг на проїзд ветеранам ЗСУ та силових відомств. Юлія Світлична

Голова ХОДА позитивно оцінила зміни, які 21 лютого внесли до міської програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення.

«Завдяки децентралізації, ініційованій Президентом України, місцеві бюджети зросли в рази. Органи місцевого самоврядування отримали додаткові можливості, які мають використовувати, в тому числі, на забезпечення потреб соціального захисту населення. У цьому контексті я підтримую щойно прийняте рішення Харківської міськради про надання пільг на проїзд у електричному транспорті та метро ветеранам Збройних сил України та силових відомств», - відзначила Юлія Світлична.

Відповідне рішення депутати Харківської міськради ухвалили в ході засідання XVIII сесії VII скликання. До Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харків на 2017-2020 роки внесли зміни, включивши до переліку категорій осіб, котрі мають соціальні гарантії на проїзд у міському електричному транспорті та метрополітені, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, Національної поліції, цивільного захисту, Державної пожежної охорони тощо. Усі ці категорії громадян матимуть змогу здійснити до 50 безкоштовних поїздок на місяць.