Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Марка Беккера просили сприяти вирішенню земельних та транспортних питань

Марка Беккера просили сприяти вирішенню земельних та транспортних питань

21 лютого перший заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою до Марка Беккера звернулися десять жителів Харківщини.

Переважно звернення стосувалися оформлення прав власності на земельні ділянки, зокрема - затвердження проектів землеустрою ділянок для ведення особистого селянського господарства в обласному ГУ Держгеокадастру. З такими питаннями звернулися мешканці Барвінківського, Дергачівського, Харківського, Валківського та Сахновщинського районів.

Начальник юридичного управління ГУ Держгеокадастру в Харківській області Валерій Даугуль роз'яснив громадянам нюанси земельного законодавства та розповів про порядок подання документів і необхідність усунення зауважень технічного характеру.

Також на прийом до Марка Беккера звернулася заявниця, яка планує взяти в оренду 2 га землі для ведення особистого сільського господарства в Дергачівському районі. Марк Беккер розповів їй про норми проведення безкоштовної приватизації.

«На сьогодні (відповідно до Урядової стратегії раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності) право безкоштовної приватизації передбачено тільки для воїнів АТО. Також цю процедуру можна провести, якщо ділянка включена до переліку земель, які підлягають безкоштовній приватизації за результатами земельних торгів попереднього кварталу», - пояснив Марк Беккер.

Крім того, до Марка Беккера зверталися з транспортними питаннями. Заявник просив сприяти налагодженню автобусного сполучення для власників садових ділянок у Чугуївському районі, а також проведення ремонту місцевої дороги. Марк Беккер доручив вирішення питання фахівцям управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА.

Вирішення всіх питань, які були озвучені в ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.