ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Співпраця Харківщини та ЄС у сфері підвищення якості надання адмінпослуг розширюватиметься. Юлія Світлична

21 лютого 2018 | 12:26

Співпраця Харківщини та ЄС у сфері підвищення якості надання адмінпослуг розширюватиметься. Юлія Світлична

Про це голова ХОДА повідомила під час спільного брифінгу з головою Представництва ЄС в Україні Хюґом Мінґареллі 21 лютого.

«Перспективним напрямком нашого співробітництва є удосконалення якості надання адміністративних послуг, - відзначила голова ХОДА, підбиваючи підсумки двосторонньої зустрічі з послом Європейського Союзу. - Ми домовилися розширювати співпрацю. Долучимося до програми ЄС, яка надає змогу підвищити якість та фаховість персоналу, а також взяти участь у створенні та будівництві адміністративних центрів. До кінця 2018 року в місті Харків планується відкриття двох центрів надання адміністративних послуг. У районах Харківської області також розбудовуватимемо цю мережу, створюватимемо прозорі офіси».

Окрему увагу, за інформацією керівника області, буде приділено розвитку ЦНАПів у об’єднаних територіальних громадах.

«Допомога об’єднаним територіальним громадам триватиме, - у свою чергу, запевнив Хюґ Мінґареллі. - У нас є фінансування для розбудови спроможностей управлінців у ОТГ».

Також пан посол відзначив, що ЄС фінансуватиме розбудову центру підтримки малого та середнього бізнесу в області, продовжить реалізацію програми допомоги внутрішньо переміщеним особам та програми популяризації заходів з енергоощадження.

Юлія Світлична повідомила, що в останні роки в Харківській області було реалізовано щонайменше 8 великих проектів Європейського Союзу та запевнила, що надалі співпраця тільки поглиблюватиметься.

Більше фото

Фото

Теги: світлична мінгареллі цнап співробітництво єс адміністративні послуги

Версія для друку Поділиться:


Вверх