ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олександра Назарова та Максим Нікітін дебютували на Олімпійських іграх

19 лютого 2018 | 12:43

19 лютого в південнокорейському Пхьончхані в боротьбу за медалі вступили фігуристи в танцях на льоду.

Україну представляв харківський дует Олександра Назарова та Максим Нікітін.

Для Максима та Олександри, які, нагадаємо, були срібними призерами першої зимової юнацької Олімпіади, ці Олімпійські ігри стали дебютними в їх кар’єрі у дорослому спорті. В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА зазначають, що вони досить впевнено відкатали свій короткий танець, але судді поставили дуже занизькі оцінки – всього 57.97 бали. На жаль, щоб пройти кваліфікацію, потрапити до 20-ки кращих пар та продовжити боротьбу за нагороди, їх не вистачило. Харків’яни посіли 21-е місце і завершили свій виступ на цій Олімпіаді.

«Ми не звикли обговорювати рішення суддів. Наше діло – кататись, а суддів – судити. Зараз важко оцінювати, бо не бачили протоколів. Багато емоцій. Але в цілому прокатом ми задоволені. Дуже сподобалась публіка, ми насолоджувались прокатом. Це нові відчуття, неймовірні емоції. Відчувалась відповідальність перед країною. Приємно було бачити українські прапори на трибунах. Це надзвичайно допомагало, підтримувало йти вперед», - поділилися своїми враженнями журналістам сайту НОК України Максим та Олександра.

Переможці та призери Олімпіади в танцях на льоду визначаться 20 лютого після прокату довільної програми. Зараз лідирує канадська пара фігуристів Тесса Віртью та Скотт Моір, які за свій короткий танець отримали 83.67 бали.

Теги: фігурне катання спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх