ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання проведення весняного призову та комплектування армії за контрактом

16 лютого 2018 | 16:28

У ХОДА обговорили питання проведення весняного призову та комплектування армії за контрактом

Відповідні питання стали головними на селекторній нараді, що пройшла під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна 16 лютого.

Відкриваючи засідання, заступник керівника області підкреслив необхідність безумовного виконання законодавства та завдань Президента України під час проведення призову на строкову військову службу в 2018 році.

Як зазначив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, 15 лютого Верховний Головнокомандувач Збройних сил України, Президент України Петро Порошенко підписав указ, який передбачає проведення призовної кампанії у квітні - травні та жовтні - листопаді 2018 року.

Так, за даними заступника військового комісара Харківської області Сергія Гатченка, попереднє планове завдання на весняний призов цього року для нашого регіону складає 1 400 чоловіків. Сергій Гатченко доповів про підготовчі заходи, які сплановано провести задля якісної та своєчасної організації призову на строкову службу, а також навів аналітичні дані щодо осіннього призову.

«Планове завдання щодо відправлення молодого поповнення у війська восени 2017 року для Харківської області складало 865 чоловік. Завдання було виконане на 100%. Так, до ЗСУ спрямовано 540 чоловік (351 чол. – Сухопутні війська, 102 - Повітряні сили, 45 - Високомобільні десантні війська, 42 - Військово-морські сили). До інших військових формувань - 325 осіб (300 чол. – Національна гвардія МВС України та 25 - Державна служба транспортних сполучень)», - надав дані Сергій Гатченко.

З аналізом підсумків проведення призовної роботи на строкову військову службу в минулому році виступила начальник управління оборонної та мобілізаційної роботи Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Тетяна Хрінова.

Також під час засідання обговорили питання відбору кандидатів на військову службу за контрактом у І кварталі 2018 року та заходи, які плануються до проведення Харківським обласним центром зайнятості, зокрема - ярмарок вакансій для військових.

«Наразі боєздатні ЗСУ є запорукою існування держави. Порушень у нашій роботі не повинно бути. Ситуація проведення призову та комплектування військових за контрактом контрольована. Безумовного виконання планових завдань і законодавства України від нас вимагає голова ХОДА Юлія Світлична», - підбив підсумки засідання Олексій Максимов. 

Фото

Теги: максимов скакун весінній призов служба за контрактом

Версія для друку Поділиться:


Вверх