ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дитячі медустанови області можуть взяти участь у проектах Міністерства охорони здоров'я Німеччини

16 лютого 2018 | 15:35

16 лютого делегація Федерального міністерства охорони здоров'я Німеччини на чолі зі статс-секретарем Лутцем Штроппе відвідала Харківську область.

Представники міністерства і установ охорони здоров'я Німеччини відвідали Харківський обласний спеціалізований будинок дитини №1 та Обласну дитячу клінічну лікарню №1, а також поспілкувалися із заступником голови ХОДА Михайлом Черняком, щоб визначити можливі напрями подальшої співпраці.

Так, ознайомившись з роботою обласної дитячої лікарні, німецькі фахівці відзначили високий рівень оснащеності установи, а також високу кваліфікацію персоналу лікарні та прагнення вчитися і впроваджувати нові підходи. За словами Лутца Штроппе, німецька сторона готова до співпраці з Харківською областю, зокрема, в сфері охорони здоров'я дітей.

«Ми провели зустріч з керівництвом Міністерства охорони здоров'я України, в ході якої обговорили можливість реалізації спільних проектів. Рішення по сферах кооперації буде прийнято на рівні міністерств України і Німеччини. Одним з аспектів співпраці може стати освіта та підвищення кваліфікації харківських лікарів і середнього медперсоналу в Німеччині», - розповів Лутц Штроппе.

Також одним із напрямків співпраці може стати психологічна підтримка дітей у контексті військових дій на сході.

Михайло Черняк наголосив, що партнерські відносини з Німеччиною дуже важливі для нашого регіону.

«Невипадково Харків став єдиним містом, окрім столиці, який відвідала німецька делегація. Ми реалізуємо спільно багато проектів у різних сферах - це і децентралізація, і підтримка тимчасово переміщених осіб тощо. Сьогодні, коли в нашій країні впроваджується дуже багато реформ, така підтримка міжнародних партнерів дуже важлива для нас», - сказав заступник голови ХОДА.

Він зазначив, що реформа охорони здоров'я є однією з найважливіших як для країни, так і для нашого регіону.

«Увагу сфері охорони здоров'я приділив Президент Петро Порошенко, з ініціативи якого в країні реалізується масштабний проект, який стосується сільської медицини. В області реформування системи проходить під особистим контролем голови ХОДА Юлії Світличної. В останні два роки була суттєво покращена матеріальна база установ, проведено багато ремонтів. Ми динамічно йдемо вперед і готові розвиватися. Упевнений, що допомога німецьких колег сприятиме цьому», - сказав Михайло Черняк.

Фото

Теги: черняк німеччина охорона здоров'я педіатрія

Версія для друку Поділиться:


Вверх