ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жителі області просили Євгенія Шахненка сприяти питанням ремонту доріг

16 лютого 2018 | 15:14

16 лютого заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

Під час прийому заступника голови ХОДА активісти з Харкова і смт Малої Данилівки порушили питання щодо безпеки руху. Заявники просили сприяти обладнанню пішохідних переходів через окружну дорогу в районі шляхопроводу на Олексіївці.

«Знаємо про цю проблему. Завдяки громадській ініціативі займаємося її вирішенням. Це питання на контролі голови ХОДА Юлії Світличної. До середи там встановлять відповідні знаки, а дорожня розмітка буде нанесена, як тільки дозволять погодні умови», - сказав Євгеній Шахненко.

Також до заступника керівника області з питанням про проведення капітального ремонту місцевої дороги звернулася ініціативна група з села Мала Рогань Харківського району. Жителі села повідомили, що дорога знаходиться в аварійному стані через перевантаження транспортом.

«Вже 3 - 4 роки цією дорогою користуються ті, хто, об'їжджаючи пост на в'їзді в місто, звертають з траси Харків - Довжанський до нас і проїжджають до Харкова», - розповіли про проблему місцеві жителі.

Євгеній Шахненко зв'язався з керівництвом Служби автомобільних доріг і дав доручення підготувати необхідну документацію для того, щоб внести дорогу в плани на ремонт.

«На часі й питання безпеки, можливо, на цій дорозі необхідні поліцейські пости. Цю проблему будемо обговорювати з відповідними службами», - відповів заявникам Євгеній Шахненко.

Крім того, жителі Малої Рогані обговорили із заступником голови ХОДА можливість зміни маршруту автобусного сполучення та установлення світлофора на перехресті кільцевої дороги і дороги до ринку «1-й кілометр».

Низка питань, порушених у ході прийому, стосувалась газопостачання. Так, мешканка Харкова просила допомоги в установленні приладу обліку газу і відновленні газопостачання. Ще одна харків'янка висловила незгоду з показаннями приладу обліку. Мешканка селища Васищеве розповіла про проблемні моменти, які у неї виникли в зв'язку з переведенням багатоквартирного будинку на індивідуальне опалення.

Також до Євгенія Шахненка звернулася мешканка селища Велика Рогань Харківського району. Жінка повідомила про те, що мешканець її багатоквартирного будинку встановив у квартирі твердопаливний котел, вихлопи якого потрапляють до квартир сусідів. Євгеній Шахненко доручив розібратися в питанні фахівцям Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

Всі питання, озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: шахненко ремонт дороги особистий прийом громадян житлово-комунальні питання

Версія для друку Поділиться:


Вверх