Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харкові вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

У Харкові вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

У заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Покласти квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам 15 лютого прийшли представники афганської спільноти, чорнобильці, ветерани АТО, представники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад та інші жителі Харкова.

Звертаючись до учасників заходу, Михайло Черняк передав їм слова вдячності від голови ХОДА Юлії Світличної, яка напередодні зустрілася з афганським активом області та тримає питання, пов’язані із соціальним захистом афганців, на особистому контролі.

«Сьогоднішня річниця об’єднала багато людей - не тільки афганців. Ушанувати пам’ять загиблих зібралися і чорнобильці, і учасники АТО, і просто небайдужі, патріотичні харків’яни, - зазначив Михайло Черняк. - Ми маємо пам’ятати тих, хто загинув, виконуючи свій військовий обов'язок. Як маємо шанувати і тих, хто захищає нашу країну сьогодні на сході. Серед них - чимало афганців. Саме вони були серед перших добровольців, які стали на захист цілісності та суверенітету нашої країни. Завдяки їм ми маємо можливість жити у стабільному регіоні».

Під час заходу загиблі на території інших держав воїни були вшановані панахидою і хвилиною мовчання.