Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У 2018 році фінансування з обласного бюджету отримають близько 20 об’єктів Нововодолажчини. Юлія Світлична

У 2018 році фінансування з обласного бюджету отримають близько 20 об’єктів Нововодолажчини. Юлія Світлична

Про це голова ХОДА повідомила 8 лютого під час робочої поїздки до Нової Водолаги. Керівник області зустрілася з господарським активом району, представила нового голову РДА Романа Мерзлікіна та відвідала низку об’єктів.

Звертаючись до представників громади Нововодолазького району, Юлія Світлична наголосила на можливостях, які отримав регіон та кожен окремий населений пункт завдяки бюджетній децентралізації.

«Місцеві бюджети зросли в рази, і нарешті цим коштом ми змогли розпочати капітальні ремонти та будівництво об’єктів соціальної інфраструктури, охорони здоров’я, культури, спорту, ремонти доріг та інфраструктурних й інженерних мереж. Результат децентралізації мають відчути люди в кожному населеному пункті. Саме на цьому наголошує Президент України і Кабінет міністрів України», - акцентувала керівник області.

Вона повідомила, що в 2018 році фінансування розвитку місцевих громад тільки зростатиме.

«Ми будемо співфінансувати проведення робіт на більше ніж 20 об’єктах у Нововодолазькому районі. Впроваджуємо реформу сільської медицини, ініційовану Президентом України, і цього року збудуємо тут 3 нові сільські амбулаторії, будемо ремонтувати районну лікарню. Закладаємо 8 млн грн для того, щоб розпочати роботи зі створення дитячого садку в Старовірівці, також виділяємо 50% необхідного фінансування на придбання нового шкільного автобуса тощо», - повідомила Юлія Світлична.

Вона представила активу нового голову Нововодолазької районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна, відзначивши, що він є представником місцевої громади, депутатом районної ради та має довіру людей.

«Його основним завданням буде йти до людей, спілкуватися, реагувати на проблеми та вирішувати їх», - відзначила голова ХОДА

Роман Мерзлікін, у свою чергу, позначив пріоритети своєї роботи, першим серед яких назвав впровадження реформ.

«Децентралізація та об’єднання громад – це єдиний шанс розбудови на місцях. Особливої уваги потребує реформа галузі охорони здоров’я. Зміни потрібні в галузях освіти, культури, спорту, сфері надання соціальних послуг. Окрема розмова – це ремонт доріг. У цьому питанні ми розраховуємо на підтримку голови ХОДА Юлії Світличної», - сказав Роман Мерзлікін.

Більше фото