Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Євгеній Шахненко перевірив роботу комплексу ЖКГ Дергачівського району

Євгеній Шахненко перевірив роботу комплексу ЖКГ Дергачівського району

1 лютого за дорученням глави ХОДА Юлії Світличної її заступник відвідав район з робочим візитом.

Під час поїздки Євгеній Шахненко проінспектував низку об'єктів, що будуються, а також провів нараду з активом району та особистий прийом громадян.

Під час робочої наради особливу увагу Євгеній Шахненко приділив актуальним питанням сфери ЖКГ району.

«Вже сьогодні прошу відповідально підійти до підготовки роботи з переведення в 2018 році жителів багатоквартирних будинків у Дергачівському районі на індивідуальне опалення», - сказав Євгеній Шахненко.

Всього в цьому році, за даними Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА, на індивідуальне опалення переведуть 8 будинків у Дергачах, 3 - у Солоницівці і 25 - у Малій Данилівці.

Директор департаменту Сергій Магдісюк повідомив, що теплопостачання житлових будинків і об'єктів соціальної сфери в районі на даний період забезпечують 16 котелень.

«9 котелень працюють на природному газі та 7 - на альтернативних видах палива. Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» експлуатує 3 центральних теплових пункти в смт Солоницівці. Опалювальний сезон у районі проходить планово, без збоїв», - розповів Сергій Магдісюк.

Окрему увагу Євгеній Шахненко приділив роботі водопровідно-каналізаційного господарства району. Так, обговорювалися питання щодо закінчення відновлювальних робіт та введення в експлуатацію Малоданилівських очисних споруд, будівництва модульних очисних споруд у Черкаській Лозовій та Пересічній.

Крім того, під час наради розглянули актуальні питання газової, енергетичної галузей, а також дорожнього комплексу.