ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2018-му за допомогою обласної програми планують забезпечити житлом близько 55 учасників АТО

29 січня 2018 | 13:23

Протягом минулого року квартири завдяки програмі отримала 61 родина воїнів антитерористичної операції.

«Обласну програму надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області було розроблено за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної. У 2018 році активно продовжується робота щодо її реалізації. Так, на черговій сесії обласної ради планується виділення коштів у сумі 13 млн грн. Цим коштом можливо забезпечити житлом орієнтовно 55 родин», - повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович.

Він відзначив, що програма реалізується ХОДА спільно з Харківським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Харківською обласною громадською організацією «Спілка ветеранів АТО» та ПАТ «Трест «Житлобуд-1».

«Щоденно з учасниками АТО проводилася консультаційна робота, надавалась організаційна допомога у підготовці пакету документів, що необхідні для участі в програмі, та виборі квартир», - розповів Михайло Рабінович.

Згідно з програмою, в 2016-2018 роках заплановано виділити з обласного бюджету 32,5 млн грн. У 2016 році було виділено 5,2 млн грн, укладено договори на придбання 26 квартир загальною площею 1,53 тис. кв. м (3 однокімнатні, 20 двокімнатних та 3 трикімнатні).

У 2017 році виділено 13 млн грн, укладено договори на придбання 61 квартири загальною площею 3,33 тис. кв. м (26 однокімнатних, 34 двокімнатних, 1 трикімнатна).

Теги: житло учасники ато обласна програма рабінович

Версія для друку Поділиться:


Вверх