ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2017 році в області легалізовано 1154 «тіньових» робочих місця

25 січня 2018 | 16:51

Питання детінізації трудових відносин та результати роботи в цьому напрямку в минулому році обговорили 24 січня в ході засідання круглого столу.

У заході «Про взаємодію соціальних партнерів у частині легалізації робочих місць і доходів взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення ХОДА, головних управлінь Держпраці в Харківській та Львівській областях; Харківського та Львівського обласних центрів зайнятості, ГУ ДФС у Харківській області, ГУ Пенсійного фонду України в Харківській області, відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області, Об’єднання профспілок у Харківській області.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА – начальник управління праці Тетяна Печура у своєму виступі відзначила, що в районах області та містах обласного значення постійно проводиться системна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації робочих місць та доходів.

«Ця робота висвітлюється в засобах масової інформації, на веб-сайтах обласної та районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. За участю 9,4 тис. роботодавців проведено майже 2 тис. семінарів та 177 круглих столів», - розповіла Тетяна Печура.

Також з метою скорочення обсягів прихованого безробіття, виведення заробітної плати з «тіні» в області створені та діють територіальні комісії з легалізації робочих місць та доходів, на яких заслухано понад 3,2 тис. роботодавців, матеріали щодо 164 роботодавців спрямовані до Головного управління Держпраці в Харківській області.

З метою взаємодії органів влади, профспілок та роботодавців укладено восьмисторонню угоду про співпрацю з детінізації трудових відносин на 2018-2019 роки.

Фото

Теги: круглий стіл легалізація тіньових робочих місць печура

Версія для друку Поділиться:


Вверх