ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

24 січня 2018 | 15:19

На прийом до заступника голови ХОДА 24 січня звернулися 16 осіб.

Переважно жителі регіону просили сприяти виділенню коштів на своє лікування або допомогу родичам. З такими питаннями звернулися мешканці Харкова, Харківського, Ізюмського, Балаклійського, Лозівського, Богодухівського районів. Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія.

Також на прийомі заступника голови ХОДА заявники просили про надання допомоги в лікуванні та обстеженні в обласних закладах охорони здоров'я. Так, мешканка Лозівського району просила допомогти чоловікові, який півроку тому переніс операцію на серці. Тепер йому необхідно імплантувати автоматичний дефібрилятор серця.

«Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вашому чоловікові. На жаль, відповідна державна програма сьогодні не працює, можлива допомога з обласного бюджету», - відповів жительці області Михайло Черняк.

Також до заступника голови ХОДА звернулися ветерани АТО. Учаснику бойових дій, що проживає в Люботині, нададуть необхідну медичну допомогу в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни.

Ще один учасник АТО з Харкова просив сприяти відновленню документів, що необхідні для отримання соціальних виплат. Михайло Черняк дав доручення представникам Департаменту соціального захисту населення ХОДА та ГУ Пенсійного фонду України в Харківській області - розібратися в ситуації та допомогти в оформленні необхідних документів заявнику. Також учаснику АТО нададуть необхідну медичну допомогу у військовому госпіталі.

Усі питання, озвучені в ході особистого прийому, Михайло Черняк взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: черняк прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх