ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер та Роман Чернега представили нового керівника обласного ГУ Держпраці

24 січня 2018 | 12:55

Марк Беккер та Роман Чернега представили нового керівника обласного ГУ Держпраці

Відомство очолив Володимир Рожанський.

Рекомендуючи начальника колективу ГУ Держпраці в Харківській області та іншим учасникам зустрічі, перший заступник голови ХОДА відзначив, що Володимир Рожанський «пройшов шлях від простого працівника до керівника підприємства, має досвід роботи в органах виконавчої гілки влади та місцевого самоврядування та є депутатом обласної ради».

Марк Беккер наголосив, що зараз перед управлінням стоїть низка важливих завдань, серед них – сприяння підвищенню рівня безпеки та гігієни праці, виводу з «тіні» зарплат та підвищенню соціальних гарантій працівникам промисловості й агросектору області.

«У Харківській області відбуваються позитивні зміни. Є зростання промисловості на 6 %. За 11 місяців 2017 року обсяг виробництва та реалізації продукції склав 150 млрд грн, це на 15% вище, ніж за весь 2016 рік. 68% підприємств спрацювало з прибутком, який складає майже 4,3 млрд грн – це дані тільки за 9 місяців 2017-го, - повідомив Марк Беккер. - Головою Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною було поставлено завдання щодо підвищення зарплатні. Ми бачимо, що в 2017 році в нас є зростання заробітної платні, його темп – понад 40 %. Якщо ми маємо збільшення обсягів виробництва, маємо прибуток, то відповідно повинні зростати соціальні гарантії. І я думаю, що це перше завдання, яке буде поставлено перед новим керівником Головного управління Держпраці в Харківській області».

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега відзначив потенціал Харківщини, великі виробничі можливості та можливості формування ефективного бізнес-клімату, а також значну роль органів Держпраці в цих процесах.

«Нового керівника обласного управління призначаємо після проведення нами відповідного конкурсу, переможцем якого він став. Харківщина чекає на вольового керівника, який наводитиме лад у сфері праці. 2018 рік має стати роком реалізації викликів, які ми напрацювали за останній період. Для цього ми маємо всю правову базу», - сказав Роман Чернега.

Він також нагадав, що Державна служба України з питань праці належить до невеликої кількості державних органів, які не підпадають під дію мораторію на здійснення державного нагляду.

У свою чергу начальник ГУ Держпраці в Харківській області серед ключових завдань, що стоять перед його відомством, назвав формування культури у сфері безпеки та гігієни праці, вирішення проблем грубих порушень законодавства про працю, легалізації працівників та зарплат.

«Моя робота як керівника – також не допустити корупції в Головному управлінні Держпраці в Харківській області», - підкреслив Володимир Рожанський.

Фото

Теги: беккер чернега рожанський держпраця призначення

Версія для друку Поділиться:


Вверх