Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Триває реєстрація на участь у другому сезоні «Школи молодого письменника»

Триває реєстрація на участь у другому сезоні «Школи молодого письменника»

Проект розроблений ГО «ВСБ «Еліта нації» спільно з письменником Сергієм Жаданом за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Партнерами проекту стали Харківський літературний музей та КЗ «Харківський обласний центр молоді».

«Школа» передбачає різні форми роботи: теоретичну підготовку, інтерактивні заняття, літературні вечори та багато іншого. У рамках проекту буде проведено майстер-класи від відомого українського поета, прозаїка, перекладача, громадського активіста Сергія Жадана, який на власному досвіді розповість та навчить, як написати літературний твір, який надалі може стати бестселером. Крім того, найкращі учні Школи молодого письменника зможуть опублікувати свої твори в одній збірці з письменником.

До участі у проекті запрошуються діти, підлітки та студенти віком від 10 до 22 років. Буде сформовано такі групи:

- молодша: учасники від 10 до 15 років;

- старша: учасники від 16 до 22 років.

Для того, щоб стати учасником, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті ГО «ВСБ «Еліта нації» або тут та пройти творчий конкурс, який буде призначено окремо.

Проект стартує з лютого 2018 року і буде тривати 3 місяці.

Реєстрація на проект відкрита по 11 лютого 2018 року включно.

Довідка. У рамках першого сезону Школи молодого письменника було відібрано 30 найкращих учасників проекту. Протягом трьох місяців вони навчались правильного написання творів. 27 учасників видали власні твори, які були опубліковані в збірці під назвою «Діти метеорита».