ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Саме в єдності наша сила. Юлія Світлична

22 січня 2018 | 13:24

Саме в єдності наша сила. Юлія Світлична

22 січня в Харківській області відзначають День Соборності України та 100-річчя прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, яким було проголошено незалежність Української Народної Республіки.

Урочисті заходи проходять у всіх районах області. У Харкові до 99-річчя соборності відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. У заході взяло участь керівництво ХОДА, представники громадських організацій, воїни АТО, волонтери, харків’яни та гості міста.

«Сьогодні виповнюється 100 років з дня проголошення ІV Універсалу Української Центральної Ради про незалежність нашої держави. І ми сьогодні, як і сто років тому, кажемо, що Україна є соборною, неподільною та єдиною, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Саме в ці дні особливо відчуваєш єдність українського народу, взаємну підтримку. Єдність робить нас міцнішими, та саме в єдності наша сила».

Керівник області нагадала, що 29 січня Україна відзначатиме ще одну значну історичну дату – 100-річчя бою під Крутами. До Дня соборності та ювілейних дат у Харківській області буде проведено близько 3,5 тисячі різноманітних заходів – історичної, освітньої та культурної спрямованості. Зокрема, в Харківському історичному музеї 22 січня відкриється виставка «100 років боротьби. Українська революція. 1917-1921». Виставка архівних документів до Дня Соборності України також проходить у Державному архіві Харківської області (пр. Московський, 7). Проведення свята єднання «Соборність України – понад усе!» заплановано в обласній бібліотеці для дітей тощо.

«На будівлі обласної державної адміністрації майорить величезний український прапор. Було прийнято рішення так вшанувати ці дати, - повідомила керівник області. – У ці дні всі ми разом – від сходу до заходу, від півдня до півночі – єднаємося та вшановуємо тих, хто боровся за незалежність нашої держави. Хочу привітати всіх земляків зі святом, побажати здоров’я, наснаги, щастя, віри та єдності. Тому що єднання – це запорука миру».

Більше фото

Фото

Теги: світлична день соборності покладання заходи

Версія для друку Поділиться:


Вверх