Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Штаб мобільного реагування на порушення прав землевласників розглянув ситуацію на Чугуївщині

19 січня 2018 | 14:05

Засідання штабу 19 січня відбулося під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

У ході чергового засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів підбили підсумки роботи за минулий тиждень.

Наразі спеціалістами відпрацьовуються два звернення стосовно незаконного використання земельних ділянок у Чугуївському районі. Зокрема, представники РДА наголосили на порушеннях на одному з підприємств, яке працює в галузі птахівництва. Так, члени штабу розглянули питання стосовно того, чи законно підприємство використовує земельні ділянки і чи сплачує належні кошти за користування землею.

Марк Беккер зазначив, що обласна влада всіляко підтримує розвиток усіх галузей сільського господарства. Однак підприємці мають працювати винятково у законному полі. Перший заступник голови ХОДА дав доручення керівництву Чугуївської РДА та Департаменту агропромислового розвитку ХОДА проконтролювати вирішення цього питання.

«Ми розберемося у цій ситуації. Найголовніше, щоб виконувалися усі норми земельного законодавства. Безумовно, беззаконня ми не допустимо ні в якому разі», - зазначив Марк Беккер.

Також під час засідання штабу фахівці розглянули декілька звернень від жителів Нововодолазького району, які надійшли на «гарячу лінію». Вони стосувалися повернення земельних ділянок у власність заявників.

Нагадаємо, Марк Беккер запропонував проводити засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників у районах області.

Штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою діяльності штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо протиправного захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу увійшли представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби і Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.


Теги: беккер штаб земля протидія рейдерству

Поділиться:Схожі новини