ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В обласній бібліотеці для юнацтва презентували книгу «Іловайський щоденник»

19 січня 2018 | 10:35

Її автор - Роман Зіненко, доброволець батальйону «Дніпро-1», який мав щастя вийти живим з Іловайського оточення та так званого «зеленого коридору».

Гостями заходу були радник голови ХОДА з питань взаємодії з ветеранами та учасниками АТО Олександр Сергєєв, який брав участь у боях за Донецький аеропорт, та заступник голови Спілки ветеранів АТО Московського району м. Харкова Віктор Сущій, який у 58 років вступив добровольцем до батальйону «Айдар».

«Емоційна, відверта розмова з цими непересічними особистостями, захисниками України, допомогла молоді, присутній на заході, якнайкраще зрозуміти думки та ідеї автора книги, який пройшов справжнє пекло боїв за Іловайськ та мав щастя вийти живим, - розповідають у бібліотеці. - І все це разом: і щира розмова про жорстокість війни, і заклики до молоді бути добрішими, відповідальнішими, освіченішими заради щасливого майбутнього України, і знайомство з хронікою, і разючі документальні кадри та спогади очевидців, – все це створило об’ємну картину того, що відбувалось і відбувається на лінії вогню, та об’єднало всіх прагненням досягти миру на українській землі».

Фото

Теги: обласна бібліотека зіненко книга

Версія для друку Поділиться:


Вверх