Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Марк Беккер провів зустріч з делегацією Американської ради з питань зовнішньої політики

Марк Беккер провів зустріч з делегацією Американської ради з питань зовнішньої політики

18 січня перший заступник голови ХОДА та директор Вашингтонського офісу Центру відносин США-Україна Микола Грицковян обговорили ситуацію на Харківщині в умовах протистояння України з РФ.

«Ми приїхали вивчити ситуацію в Україні в усіх сферах, зокрема - в оборонній та економічній. Харків для нас особливо цікавий не тільки тому, що він знаходиться на кордоні з Російською Федерацією. Місто є ключовим для всієї східної України», - зазначив Микола Грицковян.

Марк Беккер окреслив суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію у регіоні. Він відзначив, що питання безпеки на Харківщині – пріоритетне для обласної влади, і цьому напрямку приділяється особлива увага. 

«Показовим є той факт, що наша область показує соціально-економічне зростання. У регіоні розвивається промисловість, зокрема, виробництво промислової продукції зросло більш ніж на 6%. За цим показником ми випереджаємо майже всю Україну», - зазначив Марк Беккер. 

Він також повідомив, що зовнішньоторговельний оборот товарів Харківської області за 2017 рік склав 2,5 млрд грн. Безпосередньо з США – понад 78 млн грн, що більше на 15% у порівнянні з 2016 роком. 

Також у ході зустрічі Марк Беккер розповів про диверсифікацію ринків, яка була проведена у регіоні, і про розширення співпраці харківських підприємств з європейськими партнерами.

Марк Беккер також відзначив, що голова ХОДА Юлія Світлична досягла домовленостей з керівниками підприємств як державного, так і приватного сектору, стосовно збільшення заробітних плат при збільшенні виробництва. 

«За останній рік заробітна плата на виробництві зросла майже на 30%», - зазначив Марк Беккер. 

Також у ході зустрічі увага була приділена питанню залучення інвестицій у регіон, реалізації державних реформ, зокрема - медичної та реформи децентралізації. Також були розглянуті питання оборони та підготовки воєнних кадрів тощо.