ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юні бадмінтоністи здобули медалі чемпіонату України

17 січня 2018 | 11:00

З 10 по 13 січня в Миколаєві відбулись змагання серед юнаків та дівчат 2004 року народження.

Участь у них взяли 60 спортсменів з шести областей України. Харківщину представляли 15 юнаків та дівчат, які вибороли 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Найбільш успішно харківські бадмінтоністи виступили в жіночій одиночній та змішаній парній категоріях, посівши всі призові місця. Так, у жіночій одиночній категорії чемпіонкою України стала Поліна Бугрова, яка у фіналі з рахунком 2:0 за сетами здолала свою землячку Марію Столяренко. Бронзову нагороду в цій категорії виборола ще одна харків’янка Варвара Фролова.

У мікстах чемпіонський титул виборола Марія Столяренко, яка грала в дуеті з Михайлом Вишневим з Миколаєва. У фіналі вони 2:0 за сетами перемогли харків’янку Яну Собко та Володимира Колузаєва з Одеси. Третє місце посіла також харківська пара - Олексій Тітов та Поліна Бугрова.

«Харківський фінал» утворився і в жіночій парній категорії. Володарками золотих медалей стали Марія Столяренко та Варвара Фролова, які у фіналі здолали своїх землячок Яну Собко та Поліну Бугрову.

На жаль, у чоловічих категоріях харківським бадмінтоністам дійти до фіналів не вдалося. У чоловічій одиночній категорії Євген Столовий посів третє місце. Чемпіоном став Володимир Колузаєв з Одеси.

У чоловічій парній категорії Євген Столовий разом з Олексієм Тітовим також стали бронзовими призерами. Чемпіонами в цій категорії стали миколаївські бадмінтоністи Михайло Вишневий та Єгор Леонтьєв.

Теги: бадмінтон спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх