ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

З обласного бюджету сплачено компенсацію за останнім «теплим» кредитом, виданим ОСББ у 2017 році

27 грудня 2017 | 17:02

Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк.

Компенсацію в сумі 58 тис. грн за Програмою стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельних кооперативів Харківської області до впровадження енергоефективних технологій на 2016-2020 роки отримало ОСББ «Ельдорадо - 126» з міста Чугуїв.

«Кредитним коштом у багатоквартирному будинку в місцях загального користування встановлені енергоощадні вікна і двері, проведена модернізація системи освітлення, а також виконані роботи з часткової термоізоляції зовнішніх стін», - сказав Сергій Магдисюк.

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА, всього у 2017 році з обласного бюджету компенсацію «теплих» кредитів отримали 26 ОСББ та ЖБК області в загальному обсязі 1 млн 128 тис. грн.

Водночас ОСББ та ЖБК області отримали компенсацію з державного бюджету за урядовою програмою «теплих» кредитів у загальному обсязі 2 млн 531 тис. грн.

Крім того, до підтримки енергоефективних заходів, що впроваджуються в багатоквартирних будинках ОСББ та ЖБК, долучилися окремі місцеві ради. Так, станом на 26 грудня поточного року з місцевих бюджетів міст Лозова, Чугуїв та Харків було додатково відшкодовано майже 800 тис. грн «теплих» кредитів.

Фото

Теги: теплі кредити компенсація обласний бюджет осбб магдисюк

Версія для друку Поділиться:


Вверх