Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Національна академія Національної гвардії України відзначила 86-у річницю від дня заснування

Національна академія Національної гвардії України відзначила 86-у річницю від дня заснування

Урочистості пройшли в центрі культури вишу.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної гостей свята привітав директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

«Національна академія Національної гвардії України є провідним навчальним закладом у країні. Тут виховують справжніх фахівців, патріотів своєї держави. В академії створені всі умови для належної підготовки майбутніх офіцерів», - сказав Олексій Максимов.

Пам’ять військовослужбовців - вихованців академії, які віддали своє життя в ході виконання службово-бойових завдань з охорони громадського порядку та під час проведення антитерористичної операції, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели героїв.

Під час заходу було оголошено подяку 72 військовослужбовцям та службовцям, нагороджено грамотами 16 працівників навчального закладу. Також військовослужбовці академії були заохочені відомчими відзнаками.

Урочистий захід продовжив святковий концерт за участю найкращих творчих колективів Харківщини.

Окрім того, з нагоди 86-ї річниці створення навчального закладу в академії були відкриті та введені в експлуатацію капітально відновлені приміщення кафедри службово-бойового застосування військових частин Національної гвардії України та відділ технічного забезпечення академії.

«Кафедра службово-бойового застосування військових частин Національної гвардії України містить 7 класів - кабінет начальника кафедри, викладацьку, класи повсякденної діяльності військ, оперативного планування, бойового застосування артилерії, управління військами та клас оперативної підготовки штабів. Всі приміщення забезпечені новими меблями, комп’ютерною технікою та спеціалізованими плакатами»,- зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.

Відділ технічного забезпечення обладнаний 8 приміщеннями: діловодство відділу технічного забезпечення автомобільної та бронетанкової служби, служба озброєння та відділ служб, кабінети заступника начальника академії з озброєння та техніки, начальників автомобільної служби та бронетанкової служби, заступника начальника відділу технічного забезпечення. В усіх кабінетах встановлені нові меблі та необхідна офісна техніка.