ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична вручила легкоатлету Богдану Бондаренку та його тренеру державні нагороди

22 грудня 2017 | 11:36

22 грудня голова ХОДА передала бронзовому призеру ХХХI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Богдану Бондаренку орден «За заслуги» II ступеня. Особистий тренер спортсмена Віктор Бондаренко отримав орден «За заслуги» III ступеня.

«Мені дуже приємно вручити ці державні нагороди. Хочу подякувати вам від усієї Харківської області, від українського народу і особисто від Президента України Петра Порошенка за вашу працю, за ваш внесок у розвиток спорту, за вашу бійцівську витримку, за те, що ви боретесь і перемагаєте. Ми пишаємося нашими спортсменами, які завойовують найкращі нагороди на європейських, світових змаганнях і, звісно, Олімпійських іграх. Ми завжди готові підтримувати наших спортсменів. Ви знаєте, що ми - завжди поруч», - звернулася до Віктора та Богдана Бондаренків Юлія Світлична.

Богдан Бондаренко зазначив, що для спортсмена надзвичайно важливо, коли його успіхами пишаються не лише вболівальники, але й керівництво країни - це мотивує на нові звершення.

«Ця нагорода для мене – велика радість. Наші зустрічі з головою ХОДА вже стали приємною традицією. На них завжди йдеш з гарним настроєм, посмішкою», - сказав Богдан Бондаренко.

Тренер спортсмена Віктор Бондаренко зазначив, що нагороди, які отримали разом з Богданом, були довгоочікуваними.

«Нам дуже приємно отримувати ці ордени з рук Юлії Світличної, яка дуже уважна до спортсменів і розвитку спорту в цілому. Ми відчували увагу і піклування під час підготовки до Олімпійських ігор. Також ми бачимо ті зміни, які відбуваються у нас в регіоні. За все це ми дуже вдячні очільниці області», - сказав Віктор Бондаренко.

Нагадаємо, на ХХХI Літніх Олімпійських іграх 2016 року, що проходили у Ріо-де-Жанейро, Богдан Бондаренко виборов «бронзу». Ця нагорода дісталася спортсмену нелегко, адже напередодні змагань його стан здоров’я різко погіршився - Богдан сильно застудився.

За високий результат керівник області передала Богдану Бондаренку ключі від двокімнатної квартири в Харкові. Також йому було призначено стипендію Президента України. За ініціативи голови ХОДА легкоатлет став Почесним громадянином області. Також Федерація легкої атлетики України визнала Богдана Бондаренка кращим спортсменом 2016 року, а його батька Віктора Бондаренка - кращим тренером країни. Цього року спортсмен став бронзовим призером міжнародних змагань з легкої атлетики «Діамантова ліга».

Більше фото

Фото

Теги: світлична бондаренко орден

Версія для друку Поділиться:


Вверх