ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині військовослужбовці здали кров для поранених бійців АТО

22 грудня 2017 | 12:20

До цієї акції долучились військові Харківського обласного комісаріату та районних військкоматів міста.

21 грудня 25 військовослужбовців здали понад восьми літрів крові, яку спрямують на потреби пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Північного регіону. 22 грудня до акції, за словами військового комісара Харківського обласного комісаріату Юрія Калгушкіна, приєднаються ще близько 20 службовців.

Участь в акції взяв і директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

«Наші хлопці та дівчата проливають за нас стільки крові, що це - найменше, що ми можемо для них зробити, - підкреслив Олексій Максимов. - Голова ХОДА Юлія Світлична всім подала приклад. Вона однією з перших здала кров для поранених бійців, і робить це регулярно».

За словами завідувача відділом Харківського обласного центру служби крові Юрія Верховенка, жителі нашого регіону дуже активно здають кров на потреби поранених.

«Люди приходять щодня: це або поодинокі випадки, або акції, у яких беруть участь групи людей, які хочуть допомогти пораненим. Вони постійно підживлюють запаси компонентів крові, які знаходяться в обласному центрі служби крові. Дефіциту компонентів крові в Харківській області немає», - розповів Юрій Верховенко.

Фото

Теги: горбунов кров выйськові

Версія для друку Поділиться:


Вверх