ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олександра Назарова та Максим Нікітін втретє підкорили чемпіонат України

21 грудня 2017 | 15:02

З 18 по 20 грудня в Києві відбулись змагання серед дорослих з фігурного катання на ковзанах.

Вони зібрали найсильніших українських фігуристів. Змагання були й головним етапом відбору на чемпіонат Європи та Олімпійські ігри.

Харківські спортсмени блискуче виступили в танцях на льоду, посівши перше та друге місце. Переконливу перемогу в цьому виді здобули підопічні Ігоря Шпільбанда і Галини Чурілової Олександра Назарова та Максим Нікітін. Вже після короткого танцю з результатом 72.95 бала вони захопили лідерство. За свою довільну програму Олександра та Максим отримали 106.01 бала та в сумі з результатом 178.96 бала переконливо посіли перше місце. Для них це вже третя перемога на дорослих чемпіонатах України.

Друге місце та срібні медалі в танцях на льоду також були за харківськими фігуристами. Вихованці Галини Чурілової Дарина Попова і Володимир Бєліков у сумі двох програм отримали від суддів 137.55 бала. Третє місце посіли кияни Юлія Жата та Ян Луковський (123.64 бала).

За підсумками чемпіонату харківські дуети Олександра Назарова-Максим Нікітін та Дарина Попова-Володимир Бєліков представлять Україну в танцях на льоду на чемпіонаті Європи, який з 15 по 21 січня 2018 року відбудеться у Москві.

Крім того, Олександра Назарова і Максим Нікітін отримали іменні олімпійські ліцензії та боротимуться за медалі зимової Олімпіади, яку з 9 по 25 лютого прийматиме корейське місто Пхьончхан.

Теги: фігурне катання спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх