ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марка Беккера просили сприяти вирішенню земельних та транспортних питань

20 грудня 2017 | 13:50

20 грудня перший заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою до Марка Беккера звернулися понад десяти жителів Харківської області.

Більшість звернень стосувалися оформлення прав власності на земельні ділянки, а саме - затвердження в обласному ГУ Держгеокадастру проектів землеустрою ділянок для ведення особистого селянського господарства. З такими питаннями звернулися мешканці Дергачівського, Харківського, Дворічанського та Лозівського районів.

Про порядок подавання документів і необхідність усунення зауважень технічного характеру заявникам розповів начальник Юридичного управління ГУ Держгеокадастру в Харківській області Валерій Даугуль.

Також у ході прийому мешканка селища Бабаї просила Марка Беккера сприяти вирішенню транспортного питання. Пільговик розповіла, що їздить в автобусі не тільки в передбачений перевізником для цієї категорії час і змушена платити за проїзд. Розібратися в ситуації Марк Беккер доручив начальнику відділу транспортної інфраструктури та зв'язку Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександру Недільку.

Також до першого заступника голови ХОДА для вирішення спорів з рибним господарством Зміївського району звернулися рибалки-любителі. На їхню думку, господарство не має права вимагати сплати за рибну ловлю в технічному водоймищі, котре цієї організації не належить. Марк Беккер запевнив заявників, що в ситуації обов'язково розберуться фахівці Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Харківській області та керівництво місцевої райдержадміністрації.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: беккер особистий прийом земельні транспортні питання

Версія для друку Поділиться:


Вверх