Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські синхроністки впевнено перемогли на Кубку України

19 грудня 2017 | 13:30

Змагання в харківському басейні «Локомотив» відбулись з 15 по 17 грудня.

Участь у них брали команди з Харкова, Києва, Миколаєва, Одеси, а також гості з Чилі, Болгарії та Чехії.

За підсумками Кубку на рахунку харківських майстринь синхронного плавання було 7 золотих та 6 срібних нагород.

Найбільша кількість перемог була на рахунку Єлизавети Яхно. Харків’янка здобула шість з семи можливих золотих медалей, а також одну срібну нагороду. З результатом 91.3210 бала Єлизавета перемогла в технічній програмі соло, з результатом 93.8000 бала – в довільній програмі соло. Також разом з Анастасією Савчук вони впевнено обійшли суперниць у технічній (91.3575 бала) та довільній (93.1500 бала) програмах дуетів.

Успішно Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук виступили в командних змаганнях у складі збірної «Харківська область-1». До складу команди також увійшли Владислава і Марина Алексєєви, Валерія Апрєлєва, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Марта Федіна та Аліна Шинкаренко. Харків’янки перемогли в змаганнях комбінованих груп (93.4000 бала) і в технічній програмі груп (85.3332 бали).

У довільній програмі груп перша збірна команда Харківської області не виступала, але перемога також була за господарками змагань. Її в цьому виді змагань з результатом 87.7500 бали здобула збірна команда «Харківська область-2», до складу якої увійшли Бережна Валерія, Лихман Євгенія, Бурдова Олександра, Носова Анна, Гришко Вероніка, Дерев'янченко Олеся, Коваленко Олександра, Корнєєва Дарина, Кріцина Валерія, Кулик Анастасія.

Також на рахунку команди «Харківська область-2» були срібні медалі в технічній програмі груп (83.7357 бали) та у комбі (87.6500 бали).

Крім того, спортсменки другої команди Харківської області посіли другі місця в змаганнях соло та дуетів. Анастасія Кулик стала срібною призеркою в довільній програмі соло (80.8667 бала), Дарина Корнєєва стала другою в технічній програмі соло (81.4261 бала), Олександра Бурдова та Анна Носова стали срібними призерками в технічній (81.544 бала) та довільній програмі дуетів (84.4000 бала).

У загальному командному заліку перше місце посіла команда «Харківська область-2». Спортсменки з першої команди області стали другими, а на третій сходинці розташувалися синхроністки з команди «Київ-1». 


Теги: спорт синхронне плавання

Поділиться:Схожі новини