ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Дергачівському НВК збудували спортмайданчик зі штучним покриттям та реконструювали спортзалу

15 грудня 2017 | 14:35

У Дергачівському НВК збудували спортмайданчик зі штучним покриттям та реконструювали спортзалу

З результатами робіт, які було проведено на Дергачівщині в 2017 році, в рамках робочої поїздки ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

Дергачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» є осередком розвитку спорту в районі, говорять учителі.

«Цього року наша школа відзначає століття з дня заснування, і завдяки допомозі Юлії Світличної до цього ювілею ми отримали відремонтовану спортзалу, відремонтовану покрівлю, по всій будівлі замінили вікна на енергоощадні, - перераховує директор НВК Ніна Зєнькова. – А головне – здійснилася мрія наша та дітей: ми отримали майданчик зі штучним покриттям, де діти зможуть займатися футболом».

Зараз у НВК займаються близько 400 школярів та 75 дошкільнят. Сюди приїздять діти не лише з усього Дергачівського, але й з сусіднього Золочівського району.

Вітаючи учнів та педагогічний колектив з ювілеєм закладу й відкриттям нової спортивної зони, голова ХОДА відзначила, що розвитку освіти й спорту в області приділяється велика увага.

«Наступного року в кожному районі області буде такий спортивний майданчик зі штучним покриттям, щоб молодь мала можливість займатися спортом», - сказала Юлія Світлична.

Вона також відзначила, що таке значне укріплення матеріально-технічної бази Дергачівського НВК стало можливим завдяки об’єднанню зусиль обласної та районної влади та допомозі з держбюджету. Зокрема, на будівництво майданчика зі штучним покриттям було спрямовано 1 млн грн з обласного бюджету, ще 400 тис. грн – місцеві кошти.

Керівник області вручила директору школи сертифікат на 10 гімнастичних матів для нової спортзали. Також під час заходів вона за дорученням Президента України передала відзнаку «Заслужений  вчитель України» вчителю фізкультури Дергачівського НВК Світлані Желтобрюх.

«Світлана Желтобрюх є абсолютним переможцем Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізкультури з елементами футболу», - відзначила Юлія Світлична. – Я вітаю вас і вашого вчителя та бажаю нових перемог!».

Світлана Желтобрюх наголосила: така нагорода – найвища з тих, які може отримати вчитель. Вона також відзначила, що великою подією для школи є відкриття нового спортмайданчика.

«Ми дуже довго на це чекали. Зараз школа є опорною в районі зі спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи. Наші учні демонструють дуже високі досягнення. Є переможець всеукраїнської олімпіади з фізичної культури, чемпіони України, чемпіони світу. Два вчителі фізкультури нашої школи є волонтерами Всеукраїнського проекту «Відкриті уроки футболу», - розповіла вчитель фізкультури.

Вона відзначила, що, окрім футболу, в оновленій спортзоні діти займатимуться легкою атлетикою, волейболом, баскетболом, гімнастикою. А новий спортмайданчик одразу після відкриття прийняв принциповий футбольний матч – між збірними 11 класу та 9-10 класів.

Більше фото

Фото

Теги: світлична ремонт дергачі нвк спортмайданчик відкриття будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх