ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області може відкритися Почесне консульство Словаччини

30 листопада 2017 | 16:22

У Харківській області може відкритися Почесне консульство Словаччини

Це питання обговорили голова ХОДА Юлія Світлична та радник, заступник Посла Словацької Республіки в Україні Генріх Сасай.

У ході зустрічі Юлія Світлична акцентувала увагу на необхідності розвитку та зміцнення двосторонніх відносин у економічній, культурній та туристичній сферах.

«Було б доцільно розглянути можливість відкриття представництва Словаччини в Харківській області, - звернулася до іноземного гостя Юлія Світлична. - Наша область сьогодні відіграє важливу роль у житті держави. Ми є лідерами за соціально-економічним розвитком. Регіон відвідує безліч міжнародних партнерів. Ми прагнемо завоювати їхню довіру, щоб співпраця приносила користь, сприяла розвитку та зміцненню економіки не тільки Харківської області, але й тих країн, які представляють інвестори».

Керівник області зазначила, що з боку облдержадміністрації міжнародні партнери можуть розраховувати на повну підтримку в рамках чинного законодавства.

«Словаччина має намір розвивати співпрацю в різних галузях. У нас є намір у майбутньому відкрити Почесне консульство Словацької Республіки в регіоні», - зазначив Генріх Сасай.

У ході зустрічі Юлія Світлична також звернулася з пропозицією відкрити офіс Харківської області в Словацькій республіці та розглянути можливість відвідування регіону словацькими бізнес-делегаціями.

«Це могло б бути корисним для обох сторін», - сказала голова ХОДА.

Заступник Посла Словацької Республіки в Україні також зазначив, що оскільки Харків - місто студентів, цікавою може бути співпраця у сфері освіти, зокрема мова йшла про створення програми обміну студентами.

Більше фото

Фото

Теги: світлична сасай зустріч делегація словаччина посольство консульство

Версія для друку Поділиться:


Вверх