ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Шебелинському ГПЗ вироблятимуть дизельне пальне з ультранизьким вмістом сірки

23 листопада 2017 | 14:43

На Шебелинському ГПЗ вироблятимуть дизельне пальне з ультранизьким вмістом сірки

Завод став першим у світі підприємством, яке встановило каталізатор гідроочищення останнього покоління, призначений для виробництва дизпалива високої якості.

«ПАТ «Укргазвидобування» завершило наймасштабніший за останні 10 років ремонт Шебелинського газопереробного заводу. Він першим у світі встановив каталізатор гідроочищення останнього покоління компанії UOP (США), призначений для виробництва дизпалива з ультранизьким вмістом сірки», - розповіли в Управлінні паливно-енергетичного комплексу ХОДА.

Завдяки проведеним роботам, відтепер Шебелинський ГПЗ зможе перейти на проведення одного планового ремонту на рік, замість двох, як це було раніше.

У подальших планах Шебелинського ГПЗ - поглиблення перероблення нафтопродуктів, збільшення виробництва на 200 тис. тонн до 2019 року, а також будівництво обладнання гідроочищення та ізомеризації для випуску бензину стандарту «Євро-5».

«Керівництво заводу має намір вийти на перероблення 800 тис. тонн нафтопродуктів на рік. Для цього у підприємство планують інвестувати близько 150 млн долл.», - уточнили в Управлінні ПЕК.

Теги: шебелінка газопереробний завод паливо дизель

Версія для друку Поділиться:


Вверх