ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайла Черняка просили сприяти питанням оформлення субсидій

22 листопада 2017 | 16:26

Михайла Черняка просили сприяти питанням оформлення субсидій

22 листопада заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

На прийом до Михайла Черняка прийшло 15 жителів області. З питаннями про призначення субсидії звернулися жителі Дергачівського та Харківського районів. Чоловік, який проживає в селищі Солоницівка, розповів про складнощі, які у нього виникли в процесі оформлення субсидії, а жителька селища Високий поскаржилася, що субсидію не призначили через відсутність ідентифікаційного номера в заявці. Вона також просила допомогти в проходженні лікування.

Михайло Черняк дав завдання представнику Департаменту соціального захисту населення детально вивчити звернення і розібратися в шляхах вирішення проблемних питань. Мешканці Харківського району запропонували пройти медичне обстеження в обласному медичному закладі.

З проханнями допомогти в лікуванні зверталися також жителі Харкова, Харківського, Балаклійського, Дергачівського районів. Михайло Черняк запевнив, що всі звернення з проханням про матеріальну допомогу розгляне профільна комісія. Тим, хто потребує лікування або обстеження, допомогу нададуть в обласних закладах охорони здоров'я.

Ще один блок звернень стосувався прохань про надання санаторно-курортних путівок для лікування хронічних хвороб. Пенсіонерка з Харкова поскаржилася на те, що призначене лікування в санаторії не відповідало профілю її захворювання. Житель Харкова з інвалідністю, крім путівки, просив сприяти пошуку роботи для нього. За словами чоловіка, зараз він перебивається неофіційними заробітками.

Допомогти в працевлаштуванні просив і медик, учасник АТО з Харкова. За словами чоловіка, після отриманих поранень і контузії він не може продовжувати працювати лікарем-анестезіологом. Також воїн АТО просив розібратися в проблемі, яка стосується призначення йому пенсії відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

«Ми обов'язково вирішимо ваше питання, - пообіцяв учаснику АТО Михайло Черняк. - Також ми розглянемо вашу кандидатуру для роботи в установах охорони здоров'я області».

За необхідності, заявники отримали консультації керівників профільних підрозділів ХОДА та представника Пенсійного фонду. Порушені в ході прийому питання Михайло Черняк взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: черняк особистий прийом громадян субсидія комісся виділення коштів учаснк ато

Версія для друку Поділиться:


Вверх