ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У селищі Хорошеве відкрили відремонтовану амбулаторію

10 листопада 2017 | 17:02

У селищі Хорошеве відкрили відремонтовану амбулаторію

У відкритті закладу взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк, який 10 листопада відвідав Харківський район з робочою поїздкою.

Ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Хорошеве, яка є філією КЗОЗ «Центр первинної медико–санітарної допомоги сел. Васищевого Харківського району», розпочався у 2016 році.

На проведення капітальних робіт було спрямовано 1,5 млн грн бюджетних коштів. В амбулаторії замінили покрівлю, відремонтували фасад, виконали роботи зі зміцнення фундаменту, замінили внутрішні комунікації – мережі водопостачання та водовідведення, системи тепло- та енергопостачання. Також у закладі відремонтовано кабінети лікарів, маніпуляційні та приміщення холу, проведено упорядкування прилеглої території.

Крім того, амбулаторію оснастили новими меблями та частково – новим обладнанням.

Михайло Черняк привітав присутніх на відкритті оновленого закладу від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«Розвиток сфери охорони здоров’я, безумовно, є пріоритетним напрямком роботи обласної адміністрації. Фінансування галузі щороку суттєво збільшується. І важливо, що сьогодні ми ремонтуємо як великі лікарні, так і амбулаторії у невеликих населених пунктах. Адже наше завдання - зробити медичну допомогу доступною для всіх без винятку та забезпечити якісним лікуванням мешканців найвіддаленіших куточків області. Це особливо актуально сьогодні, коли починає працювати медична реформа», - зауважив Михайло Черняк.

Він наголосив на тому, що медична реформа продовжує низку змін, які відбуваються в країні за ініціативи Президента Петра Порошенка.

«Серед цих реформ - бюджетна децентралізація, завдяки якій місцеві бюджети сьогодні мають додаткові кошти та можливість спрямовувати їх, зокрема, і на ремонти медичних закладів, - зауважив заступник голови ХОДА. - Впевнений, що ми докладемо максимум зусиль, щоб медична реформа була такою ж успішною».

Також під час робочої поїздки Михайло Черняк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Харківського району.

Фото

Теги: черняк ремонт амбулаторія

Версія для друку Поділиться:


Вверх