Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківських лікарів ознайомлять з нововведеннями у законодавстві

Харківських лікарів ознайомлять з нововведеннями у законодавстві

У регіоні стартував новий медико-соціальний проект «Правові засади лікарської діяльності: вирішення конфліктів між пацієнтами та лікарями».

Про це повідомили у Раді молодих вчених при ХОДА.

Проект реалізується під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації.

Формат заходу передбачає відповіді юристів на питання, які збирають протягом місяця від фахівців медичного профілю, а також різноманітні дискусії. Мета проекту - забезпечити  правовий захист лікарів та їх навчання діям у різних професійних ситуаціях, ознайомити представників медичної спільноти з нововведеннями у законодавчій сфері системи охорони здоров’я.

Зокрема, проект спрямований на підтримку молодих лікарів та студентів-медиків, що лише розпочинають професійну діяльність. Також юристи роз’яснять нюанси та суть прийнятої медичної реформи.

Першими у проекті беруть участь лікарі-стоматологи. Далі плануються зустрічі з лікарями-психіатрами, інфекціоністами, реаніматологами, сімейними лікарями, педіатрами, гінекологами.

Планується, що цей проект стане традиційним для лікарів всіх спеціальностей, зменшить кількість скарг від пацієнтів та підвищить якість надання медичної допомоги.

Довідка. Проект проводиться за участю представників Харківської обласної державної адміністрації, Харківського національного медичного університету та Інституту права, технологій та інновацій Харківської національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого за ініціативи Ради молодих вчених при ХОДА.