Для ОТГ регіону провели семінар щодо формування бюджетів
![Для ОТГ регіону провели семінар щодо формування бюджетів Для ОТГ регіону провели семінар щодо формування бюджетів](/content/documents/891/89046/thumb-newsDocument-564x376-15d8.jpg)
Захід організували спільно Мінрегіон, ХОДА та Харківський центр розвитку місцевого самоврядування.
Слухачами семінару стали бухгалтери та керівники фінансових підрозділів об’єднаних громад, що вже перейшли на прямі взаємовідносини з держбюджетом, а також громад, в яких перші вибори відбудуться 29 жовтня. Також інтерес до заходу виявили представники фінансових відділів РДА у тих районах, де, згідно з перспективним планом формування територій громад області, мають бути створені ОТГ.
У вступному слові директор ЦРМС Діана Баринова підкреслила, що питання бюджету є ключовими при формуванні спроможних об’єднаних громад.
«Наше завдання - швидко реагувати на зміни, які диктує нам час, та використовувати всі нові можливості, що при цьому виникають. Сьогодні на Харківщині створено 12 об’єднаних територіальних громад. У 7 з них 29 жовтня цього року відбудуться перші вибори. Отже, буде зовсім мало часу для якісного формування бюджету об’єднаної громади на 2018 рік. Тому час приділити цьому увагу саме зараз», - звернулась до учасників семінару Діана Баринова.
Протягом цілого дня фахівці фінансових підрозділів різних рівнів спілкувалися зі своїми колегами - експертами національного рівня та мали змогу поставити будь-які питання, що їх турбують. Серед експертів семінару: Яніна Казюк - координатор з фінансової децентралізації Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Світлана Демиденко – експерт фінансового моніторингу Центрального офісу реформ. Також у заході взяла участь перший заступник директора Департаменту фінансів ХОДА Наталя Дусь.