ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Японія планує поставити обладнання для обласного військового госпіталю

09 жовтня 2017 | 15:35

Японія планує поставити обладнання для обласного військового госпіталю

Подальшу реалізацію на території регіону спільних проектів голова ХОДА Юлія Світлична обговорила із заступником голови місії, радником-міністром Посольства Японії в Україні Мічіо Харадою.

Вітаючи делегацію посольства Японії, Юлія Світлична зазначила, що керівництво ХОДА підтримує реалізацію в регіоні проектів у рамках Року Японії в Україні.

«Навесні ми висадили 40 сакур в одному з районів Харківської області. І мені приємно, що ще 80 сакур будуть висаджені в місті Харків, - сказала голова ХОДА. - Але ми не обмежуємося лише культурними проектами. В області успішно реалізований проект із енергозаміщення, проект із постачання обладнання до інституту протезування».

Керівник області зазначила, що Харківщина зацікавлена в реалізації подібних проектів, що сприяють зміцненню матеріальної бази та оснащенню новим обладнанням медичних установ, в яких проходять лікування та реабілітацію воїни АТО. У відповідь Мічіо Харада зазначив, що Японія готова реалізувати на території регіону новий проект.

«Це постачання обладнання в Харківський обласний госпіталь», - сказав заступник глави місії, радник-міністр Посольства Японії в Україні.

Також Юлія Світлична повідомила, що Харківська область готова брати участь у продовженні реалізації проекту з енергозаміщення та взяти участь у програмі Уряду Японії, що стосується сфери екології.

«Харківська область може ефективно реалізовувати ті проекти, які Японія впроваджує на території України», - підкреслила голова ХОДА.

Вона запропонувала представнику Посольства Японії в Україні розглянути варіанти реалізації програм у сфері освіти та науки - зокрема, можливості підвищення кваліфікації харківських викладачів і студентів - у тому числі з вишів, які готують фахівців у сфері IT.

«У нас є подібна ініціатива у сфері медицини: студенти, які зараз навчаються в Харківському медичному університеті, відвідують Японію та японський університет», - зазначив Мічіо Харада.

Він також повідомив, що під час візиту до Харківської області планує провести зустріч з представниками компаній, що працюють у сфері IT.

«Посольство Японії докладає максимальних зусиль для того, щоб поширити інформацію про Харківську область у нашій країні, - повідомив радник-міністр Посольства Японії в Україні. - У нас є пропозиція наступної весни запросити представників японських компаній до Харкова, щоб вони могли побачити, які можливості тут є».

Юлія Світлична запевнила Мічіо Хараду, що з боку ХОДА буде надано всю необхідну допомогу для підготовки такої зустрічі.

«Ми підготуємо всю необхідну інформацію та допоможемо зібрати представників бізнесу, в яких є зацікавленість у співпраці в тому напрямку, який буде цікавим нашим японським партнерам», - сказала керівник області.

У ході зустрічі Юлія Світлична запевнила Мічіо Хараду, що 12 жовтня візьме участь у висадці сакур у ЦПКіВ ім. Горького разом з Послом Японії в Україні Шігекі Сумі та залучить до цієї акції учасників АТО. Заступник глави місії, радник-міністр Посольства Японії в Україні, у свою чергу, запросив голову ХОДА також взяти участь у щорічному форумі, присвяченому гендерним питанням, який проходить в Японії.

Більше фото

Фото

Теги: світлична японія зустріч посольство делегація

Версія для друку Поділиться:


Вверх