Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Об’єкти соціальної сфери області повністю готові до опалювального сезону

Об’єкти соціальної сфери області повністю готові до опалювального сезону

Про це в ході селекторної наради повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

У селекторній нараді, що пройшла під керівництвом Віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, взяли участь голови РДА, керівники структурних підрозділів, представники всіх служб, яких залучено до підготовки до опалювального сезону.

Інформуючи про ситуацію в регіоні, Юлія Світлична зазначила, що об’єкти соціальної сфери та підприємства теплоенергетики підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період  2017-2018 років на 100%. 

«Ми будемо слідкувати за температурним режимом та орієнтуватися на погодні умови. У разі необхідності відразу запустимо тепло в оселі наших громадян. Для того, щоб забезпечити комфортні умови жителям області та міста. Звертаю увагу на те, що аварійні бригади мають бути готові оперативно зреагувати в разі виникнення поривів чи аварійних ситуацій», - звернулася до представників відповідних служб  Юлія Світлична.

Вона доручила заступнику голови ХОДА Євгенію Шахненку цього тижня детально розглянути всі питання підготовки регіону до опалювального сезону в ході селекторної наради за участю керівництва всіх районів та міст області.

«Усі питання повинні відпрацьовуватися в штатному режимі. Якщо необхідна допомога обласної влади, ми допоможемо. Але кожен керівник повинен нести відповідальність за підготовку до опалювального сезону», - сказала Юлія Світлична.

Керівник області також дала доручення профільним структурам активізувати роботу стосовно обладнання житлового фонду приладами обліку теплової енергії – наразі багатоквартирний житловий фонд області оснащено лічильниками на 85%.

Також у ході наради приділили увагу питанню погашення споживачами заборгованості з оплати використаних енергоносіїв. Так, за 8 місяців 2017 року споживачі області (окрім промислових підприємств) розрахувались за природний газ на 84,6%. За електричну енергію споживачі розрахувались з АК «Харківобленерго» на 94,2%.

Обговорюючи підготовку дорожнього господарства області до зими, учасники наради відзначили, що спецтехніка готова на 100%, є домовленість щодо залучення додаткових 483 одиниць -  на випадок непередбачених ситуацій. Посипальний матеріал заготовлено на 97% від плану.

Більше фото