ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина святкуватиме Всеукраїнський день бібліотек у новому форматі

28 вересня 2017 | 09:53

28 вересня о 12:00 на сходинках ХНАТОБу пройде великий флешмоб «Молодь читає – Харківщина процвітає».

Ця соціально-культурна акція відбудеться за підтримки Управління культури і туризму та Департаменту науки і освіти ХОДА.

«Цей флешмоб ми проводимо задля згуртування молоді навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку регіону та підвищення її інтересу до читання, - розповідають організатори заходу - команда Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. – А також щоб продемонструвати, що місце сучасної бібліотеки - саме в центрі важливих для громади подій, а її соціальна місія – об’єднувати та надихати на розвиток».

Учасниками  акції стануть студенти вищих навчальних закладів міста та представники бібліотек різних систем, які одночасно читатимуть книжки, чим наочно укріплюватимуть імідж Харкова, як інтелектуальної столиці. При цьому організатори не обмежують флешмоберів у виборі книг, форматів читання і способів презентації ідеї акції, але обіцяють відзначити найкреативніших.

Наразі своє бажання взяти участь в акції вже висловили 25 харківських вишів.

Координатор акції - завідувачка відділу маркетингу ОКЗ «ХОБЮ» Бацамут Світлана Ігорівна, тел. 62-60-79; (098) 851-30-06.

Теги: день бібліотек флешмоб

Версія для друку Поділиться:


Вверх