ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обласний центр культури й мистецтва запрошує на відкриття мистецького проекту «Життя на нулі»

26 вересня 2017 | 15:35

Основна ідея проекту – показати героїзм звичайних українців, які, стримуючи військову агресію ворога, ціною життя щоденно виборюють право своєї країни на незалежність.

З 28 вересня по 10 жовтня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбудеться виставка світлин та живопису мистецького проекту «Життя на нулі».

«Експозиція складатиметься зі світлин, живопису, проілюстрованої поезії, які народжені «на нулі», тобто на передовій, вогняному рубежі фронту, - розповідають організатори. - Проект позиціюється як мистецька платформа для українських воїнів, завдяки якій вони будуть «почутими» людьми, що досить мало знають про життя «на нулі». Творчість учасників проекту є противагою тим, хто переконує, що війна всіх ламає. Змінює всіх, але не всіх ламає».

У експозиції буде представлено фотографії Юрія Величка (позивний «Фотограф»), фотографії та вірші Максима Кривцова (позивний «Далі»), живопис Павла Кулика (позивний «Барклай»).

На відкритті виставки будуть присутні «Нескорені»- Анатолій Горбенко, позивний «Бугор» (м. Суми), та Роман Максимець, позивний «Іспанець» (м.Львів).

Урочисте відкриття виставки – 28 вересня о 16:00.

Вхід - вільний.

Теги: виставка центр культури і мистецтва

Версія для друку Поділиться:


Вверх